Fa'aputuga Vaila'auo se masini e mafai ona faʻaleleia atili ai le tulaga lelei o le ea o nofoaga e nonofo ai ma nofoaga faigaluega, faʻamamāina otometi le ea, ma faʻaopoopoina ai le manogi. E mafai ona aveʻesea ai manogi eseese i le ea, ma mafai ona faʻamamā, ma faʻatumauina pea le manogi o le ea i totonu, e le afaina ai le tino o le tagata. O mea manogi e maua mai laʻau masani. O manogi masani e iai sona aafiaga faʻafouina ma faʻafouina. E faʻaaogaina mo le faʻasusuina o le aerosol refill e faʻateleina ai le manogi lelei mo faleuila, faletalimalo, ofisa, potu fono, faletaele, ma isi mea faapena.
| Numera o le Aitema: | ADS01 |
| Tele o le oloa: | 212x90x90 mm |
| Lanu: | Lanu pa'epa'e |
| Meafaitino: | PP |
| Mamafa o le Oloa: | 185g |
| Taimi o le Vaitaimi: | 5/15/30 minute (fetuuna'i) |
| Paoa sapalai: | 2 x Maa AA (e le aofia ai) |
| Fua fa'atatau: | 0.1ml |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta |
| Malosiaga o le Aerosol Fetaui: | 300ml |
| Tele o le Aerosol Fetaui (H x Diameter): | E tusa ma le 14 x 6.5cm |
| Talosaga: | faletaele i le fale, faletaele faitele, faletalimalo, faleaiga ma isi mea |
| Afifi ua aofia ai:: | 1 x OtometiFa'aputuga Vaila'au(e le aofia ai le maa ma le aerosol) |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Afifiina: | 24pcs/pusa, afifiina saogalemu |
| Tele o le Pusa Katuni: | 50X38X22 senitimita |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 4.39/4.98 kilokalama |
KamupaniFaiga QC o masini tufatufa fasimoli
1. Asiasiga o mea mata ma vaega fa'asao, 100% pasia
2. Asiasiga o le faagasologa o gaosiga, 100% pasia
3. Su'ega o oloa ua mae'a, e pei o le sapalai o le eletise, fa'atulagaina o le vevela ma le fuaina, galuega a le pamu, ma isi, 100% pasia
O le Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd o se kamupani gaosi oloa e iai le poto masani o loʻo i Shenzhen, Saina, faʻatasi ai ma masini gaosiga faʻapitoa, 'au R&D e iai le poto masani, o se fale gaosi oloa e silia ma le 3000 ㎡, matou te gaosia tele lava ni masini faʻamama lima eseese.
E eseese fa'aoga o a matou masini tufatufa fasimoli, e pei o faletalimalo, fale, ofisa, a'oga, faleoloa tetele, ma isi, e tusa ai ma le fuaina o le vevela pe leai fo'i, ma e mafai ona tu'u i luga o le laulau, puipui po'o le tripod, ma maua ai le tele o pateni ma tusi fa'amaonia e pei o le CE, RoHs, FCC.
Matou te lē gata ina ofoina atu oloa, ae matou te tuʻuina atu foʻi ni mamanu pupuu, atoatoa ma taʻitasi e tusa ai ma manaʻoga o tagata faʻatau. E iai la matou 'au QC faʻapolofesa ma matou te faʻamautinoa o loʻo siakiina oloa uma e faʻatatau i taʻiala AQL aʻo leʻi lafoina.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.