O le masini fa'asalalau manogi ea otometi a le Siweiyi o se masini fa'asalalau tele e fa'aaogaina le maa, e otometi lava ona fa'asalalauina atu ai ni aerosol sprays i taimi ua fa'atulagaina. E sili ona aoga pe a fa'apipi'i i luga o le puipui e le itiiti ifo i le fitu futu mai le fola.
| Numera o le Aitema: | ADS05 |
| Tele o le oloa: | 212x90x90 mm |
| Lanu: | Lanu pa'epa'e |
| Meafaitino: | PP |
| Mamafa o le Oloa: | 185g |
| Taimi o le Vaitaimi: | 5/15/30 minute (fetuuna'i) |
| Paoa sapalai: | 2 x Maa AA (e le aofia ai) |
| Fua fa'atatau: | 0.1ml |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta |
| Malosiaga o le Aerosol Fetaui: | 300ml |
| Tele o le Aerosol Fetaui (H x Diameter): | E tusa ma le 14 x 6.5cm |
| Talosaga: | faletaele i le fale, faletaele faitele, faletalimalo, faleaiga ma isi mea |
| Afifi ua aofia ai:: | 1 x Fa'aputuga Fa'asu'u Vaila'au Fa'asu'u Otometi (e le aofia ai le maa ma le fa'asu'u vaila'au) |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS |
| Afifiina: | 24 fasi pepa/pusa |
| Tele o le Pusa Katuni: | 50X38X22cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 4.39/4.98kgs |
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.