Tele le gafatia: o lenei masini fa'amama lima otometi e tele lona gafatia e 1200 ml, e talafeagai mo le fa'aaogaina o vai fa'amama eseese ma mea fa'amama lima, mo le fa'aaogaina i aso uma ma fa'aoga fa'apolofesa, e fetaui lelei mo le fale, faletalimalo, falema'i po'o isi nofoaga faitele.
E fa'agaoioia otometi le masini fa'amama lima: o le masini e fa'amama ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina e fa'amama ai lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu ai le fua fa'asusu otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amama lima ma fa'aitiitia ai le fa'aleagaina o lima, ma ausia ai le tumama lelei o lima.


| Numera o le Aitema: | K9 Pro Lua |
| Tele o le oloa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 1200ml |
| Fuaina o le Mamao: | 2-10cm |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifi Fa'alua K9 Pro: | 1pc/pusa lanu; 9pcs/katuni |
| O le pusa lanu e tasi e aofia ai: 1x tufatufaga vai, 1x fata e fa'asusu ai le vai, 1x tusi lesona, 1x uaea USB, 2x sikulima puipui. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Afifi o le Tripod: | 1pc/pusa enaena; 20pcs/katuni |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.