Tele le gafatia: o lenei masini fa'amama lima otometi e tele lona gafatia e 1000 ml, e talafeagai mo le fa'aogaina o vai fa'amama eseese ma mea fa'amama lima, mo le fa'aoga i aso uma ma fa'aoga fa'apolofesa, e fetaui lelei mo le fale, faletalimalo, falema'i po'o isi nofoaga faitele.
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia lelei le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.

| Numera o le Aitema: | F1307 ma le tulaga e tu ai i le fola |
| Tele o le Fa'aputuga Fasimoli: | 120x120x260 mm |
| Lanu o le Fa'aputuga Fasimoli: | Lanu pa'epa'e |
| Malosiaga e Fa'asalalauina ai le Fasimoli: | 1000ml |
| Mea e Fa'aputu ai le Fasimoli: | 100% Palasitika Inisinia ABS Taupou |
| Fagu Fa'asusu Fasimoli: | Toe fa'atumu |
| Mamafa o le Fa'aputuga Fasimoli: | 0.90kgs |
| Fa'amalosia e: | Maa eletise 4*C po'o le 110V/220V Adapter |
| Tu'uga o le Fola: | Meafaitino o le fata: Uamea ma le ufiufi pauta Meafaitino o le Paipa: Alumini ma le ufiufi o le pauta Mea Fa'avae o le Tu: Uamea ma le ufiufi pauta |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fa'aaoga le Fua: | 1-Pamu Vai: 1ml i Taimi Taitasi |
| Pamu Foam e 2: 0.8ml i Taimi Uma | |
| Pamu Fa'asusu e 3: 0.8ml i Taimi Ta'itasi | |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Afifiina: | 1seti/pusa |
| Tele o le Pusa Katuni: | 36X34X20cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 5.6/6.2kgs |
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.