Fa'aaliga
E fa'agaoioia otometi le masini fa'alogo: o le masini tufatufa fasimoli otometi e aunoa ma le pa'i ua mamanuina e fa'asu'i ai le vai fa'amama lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu le fua fa'asusu otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma fa'aitiitia ai le fa'aleagaina o lima, ma ausia ai le tumama lelei o lima.
E fa'agaoioia e le maa: o lenei masini fa'aputu fasimoli 'ava malosi e fa'agaoioia e ni maa, e mafai fo'i ona fa'agaoioia e se mea fa'apipi'i. (E le'o fa'apipi'iina i ai se mea fa'apipi'i e fa'atumu ai ma maa)
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia lelei le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.
Fa'amatalaga
| Fa'atulagaga Fa'atekinolosi | |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | F1407 |
| Pateri | 4 x maa lapopo'a C po'o le uaea USB |
| Meafaitino | ABS+HDPE sili ona lelei, e le'i toe fa'aaogaina |
| Lanu | paʻepaʻe, e mafai ona faʻapitoa isi lanu |
| Fua | 121.7x131.5x302 mm |
| Malosiaga | 2500 ml |
| Mamafa o le Oloa | 0.95kg |
| afifiina | 1pc/pusa i totonu; 10pcs/katuni |
| Tele o le Katuni | 81X33X36.5cm |
| Ituaiga o nozzle | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Tuutuuga | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
E aofia ai:
Fa'aputuga tufatufa x1
Uaea USB x1
Tusi lesona x1
Fa'amau lagolago x1
Sikulima fa'apipi'i puipui x2
Fa'amatalaga: e le o aofia i totonu o le afifi maa ma le mea fa'apipi'i e fa'atumu ai le uta.
Talosaga:
O le masini fa'amama fasimoli otometi a le Siweiyi e fa'aaogaina lautele mo le fa'amamāina o lima i totonu o fale, ofisa, faletalimalo, faleoloa tetele, a'oga, falema'i, ma isi, e maua mo le fa'aaogaina e tagata ta'ito'atasi ma tagata lautele.
Auaunaga i tagata
1. O lau fesili e fesoʻotaʻi ma a matou oloa poʻo le tau o le a taliina i le 24 itula.
2. Ia fa'aauau pea ona logoina a matou tagata fa'atau e uiga i le faagasologa o le gaosiga ma fesoasoani e fa'atulaga ni asiasiga lelei pe a mana'omia.
3. O le tusi saisai e tasi le tausaga ma le tautua fa'atino pe a uma ona fa'atau atu.
4. 'Au fa'atau ma inisinia fa'apolofesa e fa'amautinoa ai le poto masani lelei i le fa'atau.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.