Vitio
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | F1303 Uamea e le gaoia |
| Tele o le oloa: | 120x120x260 mm |
| Lanu: | Lanu pa'epa'e |
| Malosiaga: | 1000ml |
| Meafaitino: | Apa siliva |
| Fagu: | Toe fa'atumu |
| Mamafa o le Oloa: | 1.25kgs |
| Fa'amalosia e: | Maa eletise 4*C po'o le 110V/220V Adapter |
| Fa'apipi'iina: | Tu e Fa'apipi'i i le Puipui/Fogāfale |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fua o le pamu: | 1-Pamu Vai: 1ml i Taimi Taitasi |
| Pamu Foam e 2: 0.8ml i Taimi Uma | |
| Pamu Fa'asusu e 3: 0.8ml i Taimi Ta'itasi | |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Afifiina: | 1pc/pusa enaena; 15pcs/katuni |
| Tele o le Pusa Katuni: | 65.5X41X29cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 19.50/20.50kgs |
Lisi o Mea e Afifiina:
Fa'aputuga tufatufa x1
Uaea USB x1
Tusi lesona x1
Fa'amau lagolago x1
Sikulima fa'apipi'i puipui x2
Talosaga:
O le masini fa'amama fasimoli otometi a le Siweiyi e fa'aaogaina lautele mo le fa'amamāina o lima i totonu o fale, ofisa, faletalimalo, faleoloa tetele, a'oga, falema'i, ma isi, e maua mo le fa'aaogaina e tagata ta'ito'atasi ma tagata lautele.
Fesili e Masani Ona Fesiligia
F: Ua fa'amaonia le lelei?
A: E silia ma le 10 tausaga o matou poto masani i le gaosiga ma le faʻatau atu, ma o oloa uma e 12 masina le tuʻusaʻo.
F: E mafai ona matou fa'atonuina na'o fa'ata'ita'iga mo le fa'ata'ita'iina a'o le'i tu'uina atu se fa'atonuga?
A: Ioe, o le faʻataʻitaʻiga o le poloaiga e taliaina mo i matou.
F: O le a le auala e te taliaina mo le totogiina?
A: Tuutuuga masani: T/T muamua. Aofaiga tele: L/C i le taimi e vaʻaia ai.
Laʻititi le aofaʻi e pei o totogifuapauina faʻataʻitaʻi: Paypal ma Western Union.
F: E fa'apefea ona e masani ona lafoina oloa? Ma o le a le umi e alu ai e tiliva?
A: Mo faʻataʻitaʻiga ma se oka laʻititi, e ala i le vave, e masani ona alu ai le 3-5 aso. Mo se oka tele, afai e te manaʻomia vave, e mafai ona matou lafoina oloa i le ea. Afai e te manaʻo e sefe le uta, e mafai ona matou lafoina i le sami, e tusa ma le 30-50 aso, e fuafua i lau taunuuga.
Q: E te taliaina OEM & ODM?
A: Ioe, e mafai ona matou faʻapitoaina oloa, faʻailoga, afifi.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.