Vitio
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | DAZ08 |
| Tele o le oloa: | 83X107X206mm |
| Voltage: | DC 6V |
| Malosiaga: | 320 ml |
| Fuaina o le Mamao: | 0~45mm |
| Mea Autu: | ABS |
| Fa'apipi'iina: | Komepiuta |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fa'amalosia e: | 4pcs maa AA (e le aofia ai) |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Afifiina: | 1pc/pusa lanu; 48pcs/katuni |
| Tele o le Pusa Lanu: | 105X80X230mm |
| Tele o le Pusa Katuni: | 47.5X49X43cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 12.20/13.50kgs |
Fesili e Masani Ona Fesiligia
Q1: E taugofie le oloa, ua fa'amaonia ea lona lelei?
A1: E silia ma le 10 tausaga o matou poto masani i le gaosiga ma le faʻatau atu, ma o oloa uma e 12 masina le tuʻusaʻo.
Q2: E mafai ona matou fa'atonuina na'o fa'ata'ita'iga mo le fa'ata'ita'iina a'o le'i tu'uina atu se fa'atonuga?
A2: Ioe, o le faʻataʻitaʻiga o le poloaiga e taliaina mo i matou.
Q3: E fa'apefea ona e masani ona lafoina oloa? Ma o le a le umi e alu ai e tiliva?
A3: Mo faʻataʻitaʻiga ma se oka laʻititi, e ala i le vave, e masani ona alu ai le 3-5 aso. Mo se oka tele, afai e te manaʻomia vave, e mafai ona matou lafoina oloa i le ea. Afai e te manaʻo e sefe le uta, e mafai ona matou lafoina i le sami, e tusa ma le 30-50 aso, e fuafua i lau taunuuga.
Q4: E te taliaina OEM & ODM?
A4: Ioe, e mafai ona matou faʻapitoaina oloa, faʻailoga, afifi.
Q5: O le ā le faiga o le oka mo oloa fa'apitoa?
A5: Tu'uina atu fa'amatalaga o oloa po'o mana'oga fa'apitoa -- upusii -- fa'amaoniga o upusii -- tupe teu totogi -- fa'amaoniga o le ata o le gaosiga -- meafaigaluega e fai ai le mamanu -- fa'ata'ita'iga e fai ai -- fa'amaoniga o fa'ata'ita'iga -- gaosiga tele -- tu'uina atu -- auaunaga pe a uma le fa'atau
Q6: E iai se tusi faamaonia a le oloa?
A6: O le tele o oloa e le fa'apitoa ua fa'amaonia ma pateniina, ma e mafai ona fa'aogaina tusi fa'amaonia o oloa fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.