| Tele | 126.2*182.2*271.5mm |
| Meafaitino | Palasitika PP |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Malosiaga | 1000ml |
| Paoa sapalai | Maa eletise AA/ 18650 ma le USB |
| Aofia ai | tufatufaga x1 |
| Uaea USB x1 | |
| Tusi lesona x1 | |
| Fa'amau lagolago x1 | |
| Sikulima fa'apipi'i puipui x2 | |
| Fata fa'asusu x1 | |
| Fa'a'au x1 | |
| Fata ufi tua x1 | |
| Aofa'i o le pusa pepa | 12 fasi pepa/pusa |
| Tele o le pusa tele | 57×44.5×33.5 senitimita |
| Mamafa | 12.2 kg/Katoni |
| Fa'amatalaga | e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi |


Fa'amatalaga:
E fa'agaoioia otometi le masini fa'alogo: o le masini e tu'uina atu ai le fasimoli e fa'amamā ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina mo le fa'amamā lima, gel po'o le 'ava malosi, ma e maua ai le fua fa'asu'i otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma fa'aitiitia ai le fa'aleagaina o le isi itu o lima.
Tele tulaga: e mafai ona tuʻu i luga o le laulau ma faʻapipiʻi foʻi i luga o le puipui poʻo le tripod, lea e faigofie ona faʻaaoga i nofoaga eseese.
E fa'agaoioia ma toe fa'atumuina le maa: o lenei masini fa'amama fasimoli e fa'agaoioia e maa AA e 4 pe 2 maa 18650, e mafai fo'i ona fa'agaoioia e le uaea ituaiga-c. (E le'o fa'apipi'iina i le adapter e fa'atumu ai ma maa)
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini e fa'aaoga ai le masini e fa'aola ai le masini, e mafai ona e 'alofia ai le sosolo o fa'ama'i pipisi. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.