Vitio
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | DAZ-BOX |
| Tele o le oloa: | 410x200x120mm |
| Lanu: | Siliva |
| Malosiaga: | 2500ml |
| Meafaitino: | Uamea ua mae'a ona valiina i le pauta |
| Taimi e Tu'uina Atu ai: | 0.2-0.5s |
| Mamao o le Tu'uina Atu | 1.5-3 inisi |
| Fa'apipi'iina: | Laulau i luga/Fa'apipi'i i le puipui/Tu'u i le fola |
| Ituaiga o le pamu: | Fa'a'ū/Su'i/Foam filifiliga |
| Sapalai Eletise 1: | Eletise DC |
| Sapalai Eletise 2: | 4*C le tele o maa |
| Ola Tele o le Maa: | >30,000 Ta'amilosaga |
| Tusi Faamaonia | CE, RoHS, FCC |
| Afifiina: | 1pc/pusa enaena; 2pcs/pusa katuni |
| Tele o le Pusa Katuni: | 45.5X25X18.5cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 2.80/3.15kgs |
| Lisi o Mea e Afifiina | |
| tufatufa | 1 |
| Uaea USB | 1 |
| Tusitaulima | 1 |
| Fa'amau lagolago | 1 |
| Sikulima fa'apipi'i puipui | 2 |

Fesili e Masani Ona Fesiligia
F: E mafai ona matou fa'atonuina na'o fa'ata'ita'iga mo le fa'ata'ita'iina a'o le'i tu'uina atu se fa'atonuga?
A: Ioe, o le faʻataʻitaʻiga o le poloaiga e taliaina mo i matou.
F: O le a le auala e te taliaina mo le totogiina?
A: Tuutuuga masani: T/T muamua. Aofaiga tele: L/C i le taimi e vaʻaia ai.
Laʻititi le aofaʻi e pei o totogifuapauina faʻataʻitaʻi: Paypal ma Western Union.
F: E fa'apefea ona e masani ona lafoina oloa? Ma o le a le umi e alu ai e tiliva?
A: Mo faʻataʻitaʻiga ma se oka laʻititi, e ala i le vave, e masani ona alu ai le 3-5 aso. Mo se oka tele, afai e te manaʻomia vave, e mafai ona matou lafoina oloa i le ea. Afai e te manaʻo e sefe le uta, e mafai ona matou lafoina i le sami, e tusa ma le 30-50 aso, e fuafua i lau taunuuga.
F: E mafai ona ou faia la matou logo i luga o oloa ma afifi? E faʻapefea ona ou faia?
A: Fa'amolemole tu'uina mai faila LOGO maualuluga le iugafono ma mea e mana'omia, matou te faia ni ata mo oe e fa'amaonia. A mae'a ona maua lau fa'amaoniga, matou te faia ni fa'ata'ita'iga se 2-3 mo oe e toe fa'amaonia.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.