Vitio
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | K9 Pro Plus ma le Wifi e ala i le Tuya App |
| Tele o le oloa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 1200ml |
| Fuaina o le Mamao: | 2-10 senitimita |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifiina: | 1pc/pusa lanu; 9pcs/katuni |
| Pusa Lanu e aofia ai: | 1x tufatufaga vai, 1x fata e fa'asusu ai, 1x tusi lesona, 1x uaea USB, 2x sikulima puipui. |
| Tele o le Pusa Lanu: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Tele o le Pusa Katuni: | 49x495x36cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 9.45/11.60kgs |
| Fa'amanuiaga: | |
| * Sui Gagana | * Fua Fa'atatau e Fetu'una'i |
| * Tulaga o leo e mafai ona fetu'una'i | * Faamaumau faʻamaumauga o le fuaina o le vevela |
| * Setiina o le Malosiaga | * E mafai e le tasi App ona pulea le tele o galuega |

E fa'agaoioia otometi le masini fa'amama lima: o lenei masini fa'amama lima e leai se pa'i ua mamanuina e fa'asu'i ai le vaila'au fa'amama lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu le fua fa'asu'i otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma fa'aitiitia ai le fa'aleagaina o lima, ma ausia ai le tumama lelei o lima.
Faiga e fa'apipi'i i le puipui: o le masini fa'amama fasimoli e fa'apipi'i i le puipui e aoga lelei i le taofia o le fa'alavelave i luga o le fata.
E fa'agaoioia ma toe fa'atumuina le maa: o lenei masini fa'aputu fasimoli 'ava malosi e fa'agaoioia i maa, e mafai fo'i ona fa'agaoioia e se mea fa'apipi'i. (E le'o fa'apipi'iina i se mea fa'apipi'i e fa'atumu ai ma maa)
E maua le Wifi: e lagolagoina e le Tuya App lea e mafai ona e sii maia mai au telefoni feaveaʻi. Faatasi ai ma lea, e mafai ona e pulea galuega uma, faigofie ma talafeagai.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.