Fa'aaliga
E fa'agaoioia otometi le masini fa'amama lima: o le masini e fa'amama ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina e fa'amama ai lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu ai le fua fa'asusu otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amama lima ma fa'aitiitia ai le fa'aleagaina o lima, ma ausia ai le tumama lelei o lima.
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia lelei le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | F1307 |
| Tele o le oloa: | 120x120x260 mm |
| Lanu: | Lanu pa'epa'e |
| Malosiaga: | 1000ml |
| Meafaitino: | 100% Palasitika Inisinia ABS Taupou |
| Fagu: | Toe fa'atumu |
| Mamafa o le Oloa: | 0.90kgs |
| Fa'amalosia e: | 4 fasi maa C size po'o le 110V/220V Adapter * E le aofia ai maa |
| Fa'apipi'iina: | Tu e Fa'apipi'i i le Puipui/Fogāfale |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fa'aaoga le Fua: | 1-Pamu Vai: 1ml i Taimi Taitasi |
| Pamu Foam e 2: 0.8ml i Taimi Uma | |
| Pamu Fa'asusu e 3: 0.8ml i Taimi Ta'itasi | |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Afifiina: | 1pc/pusa enaena; 15pcs/katuni |
| Tele o le Pusa Katuni: | 65.5X41X29cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 13.80/14.50kgs |
Lisi o Mea e Afifiina:
Fa'aputuga tufatufa x1
Uaea USB x1
Tusi lesona x1
Sikulima fa'apipi'i puipui x2
Fa'amau lagolago x 1
Fa'amatalaga: e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi
Fa'amautinoaga lelei:
1. O fa'agasologa uma o gaosiga e siakiina e le matou 'au QC
2. O le tulaga lelei e faʻamautinoa e le inisinia faʻapolofesa
3. Ua faamaonia tusi faamaonia a le CE, FCC, ROHS ma ua umia e le tagata lava ia pateni
Auaunaga i tagata
1. O lau fesili e fesoʻotaʻi ma a matou oloa poʻo le tau o le a taliina i totonu o le 24 itula.
2. Fa'aauau pea ona fa'ailoa atu i a matou tagata fa'atau e uiga i le fa'agasologa o le gaosiga ma fesoasoani e fa'atulaga ni asiasiga lelei pe a mana'omia.
3. Fa'amaoniga e tasi le tausaga ma le tautua fa'atino pe a uma ona fa'atau atu.
4. 'Au fa'atau fa'apolofesa ma inisinia e fa'amautinoa ai le poto masani lelei i le fa'atau.
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.