E fa'agaoioia e le sensor otometi: o le masini e fa'amamā ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina e fa'amamā ai le vaila'au fa'amamā lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu le fua fa'asu'i otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma ausia ai le tumama sili ona lelei o lima.
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia lelei le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.


| Numera o le Aitema: | F18 |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 350ml |
| Fuaina o le Mamao: | 2-10 senitimita |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Vevela o le Galuega: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i (37.3-39 ℃) |
| Fa'amalosia e: | Maa AA, maa 18650, maa eletise ituaiga C |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifi F18: | 1pc/pusa lanu; 12pcs/katuni |
| O le pusa lanu e tasi e aofia ai: 1x tufatufaga vai, 1x fata e fa'asusu ai le vai, 1x tusi lesona, 1x uaea USB, 2x sikulima puipui. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Afifi o le Tripod: | 1pc/pusa enaena; 20pcs/katuni |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.