E fa'agaoioia e le sensor otometi: o le masini e fa'amamā ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina e fa'amamā ai le vaila'au fa'amamā lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu le fua fa'asu'i otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma ausia ai le tumama sili ona lelei o lima.
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia lelei le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi mea fa'apena.
| Numera o le Aitema: | DAZ-BOX ma le tulaga o le fola |
| Tele o le oloa: | 410x200x120mm |
| Lanu: | Siliva |
| Malosiaga: | 2500ml |
| Meafaitino: | Uamea ua mae'a ona valiina i le pauta |
| Taimi e Tu'uina Atu ai: | 0.2-0.5s |
| Mamao o le Tu'uina Atu | 1.5-3 inisi |
| Tu'uga o le Fola: | Meafaitino o le fata: Uamea ma le ufiufi pauta Meafaitino o le Paipa: Alumini ma le ufiufi o le pauta Mea Fa'avae o le Tu: Uamea ma le ufiufi pauta |
| Ituaiga o le pamu: | Fa'a'ū/Su'i/Foam filifiliga |
| Sapalai Eletise 1: | Eletise DC |
| Sapalai Eletise 2: | 4*C le tele o maa |
| Ola Tele o le Maa: | >30,000 Ta'amilosaga |
| Tusi Faamaonia | CE, RoHS, FCC |
| Afifiina: | 1seti/pusa |
| Tele o le Pusa Katuni: | 47X36.5X39.5cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 9.5/10.35kgs |




Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.