Vitio
Fa'amatalaga:
E fa'agaoioia otometi le masini fa'alogo: o le masini e fa'amamā ai lima e aunoa ma le pa'i i ai ua mamanuina e fa'amamā ai lima po'o le 'ava malosi, ma tu'uina atu ai le fua fa'asu'i otometi, lea e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'amamā lima ma fa'aitiitia ai le fefiloi o mea leaga, ma ausia ai le tumama lelei o lima.
Faiga e fa'apipi'i i le puipui: o le masini fa'amama siama e fa'apipi'i i le puipui e aoga lelei i le taofia o le fa'alavelave i luga o le fata.
E fa'agaoioia ma toe fa'atumuina le maa: o lenei masini fa'aputu fasimoli e fa'agaoioia e maa, ma e mafai fo'i ona fa'agaoioia e se mea fa'apipi'i. (E le'o fa'apipi'iina i ai se mea fa'apipi'i e fa'atumu ai ma maa)
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e fa'aola ai le masini tufatufa fasimoli, e mafai ona e 'alofia ai le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini tufatufa fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi. E fuaina ai le vevela o lima ma le muaulu i le taimi e tasi.









| Fa'atulagaga Fa'atekinolosi | |
| Pateri | 4 x maa AA, 2 x maa 18650 po'o le USB |
| Meafaitino | ABS+HDPE sili ona lelei, e le'i toe fa'aaogaina |
| Lanu | paʻepaʻe, e mafai ona faʻapitoa isi lanu |
| Fua | 121.7×131.5×302 mm |
| Malosiaga | 1200 ml |
| Sa'o | ±0.2°C |
| Vevela o le siosiomaga | 10-40°C (e sili ona lelei le 15°C-35°C) |
| Fuaina o le lautele | 0-50°C |
| Ituaiga o le fa'ailo | emo+tafe“DIDIDI” |
| Ituaiga o nozzle | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Tuutuuga | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
O le afifi e aofia ai:
Fa'aputuga tufatufa x1
Uaea USB x1
Tusi lesona x1
Fa'amau lagolago x1
Sikulima fa'apipi'i puipui x2
Fata fa'asusu x1
Fa'a'au x1
Fata ufi tua x1
Aofa'i o le pusa pepa: 9 pcs/pusa pepa
Tele o le pusa autū: 49x49x36 CM
Mamafa: 11.6 kg/Katoni
Fa'amatalaga: e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.