Vitio
Fa'amatalaga
| Numera o le Aitema: | K9 Pro Plus |
| Tele o le oloa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 1200ml |
| Fuaina o le Mamao: | 2-10cm |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifiina: | 1pc/pusa lanu; 9 pcs/pusa katuni |
| Pusa Lanu e aofia ai: | Mea tufatufa x1 Uaea USB x1 Tusi lesona x1 Fa'amau lagolago x1 Sikulima fa'apipi'i puipui x2 Fata fa'asusu x1 Fa'a'au x1 Fata ufi tua x1 Aofa'i o le pusa pepa: 9 pcs/pusa pepa Tele o le pusa autū: 49x49x36 CM Mamafa: 11.6 kg/Katoni Fa'amatalaga: e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi |
| Tele o le Pusa Lanu: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Tele o le Pusa Katuni: | 49x495x36cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 9.45/11.60kgs |
Fa'amatalaga:
1. E mafai ona tu'u i luga o le laulau, puipui, tripod
2. Lagolagoina gagana e 18
3. Punaoa o le eletise: USB, 4 fasi maa AA po'o le 2 fasi maa 18650
4. Pateni e umia e le tagata lava ia, CE, ROHS, ua faamaonia e le FCC
5. Tele nozzles: fa'asusu, fa'amata'u, fa'apupuna
7. OEM ma ODM e maua


Auaunaga i tagata:
1. O lau fesili e fesoʻotaʻi ma a matou oloa poʻo le tau o le a taliina i le 24 itula.
2. Ia fa'aauau pea ona logoina a matou tagata fa'atau e uiga i le faagasologa o le gaosiga ma fesoasoani e fa'atulaga ni asiasiga lelei pe a mana'omia.
3. O le tusi saisai e tasi le tausaga ma le tautua fa'atino pe a uma ona fa'atau atu.
4. 'Au fa'atau ma inisinia fa'apolofesa e fa'amautinoa ai le poto masani lelei i le fa'atau.
Fa'amautinoaga lelei:
1. O fa'agasologa uma o gaosiga e siakiina e le matou 'au QC
2. O le tulaga lelei e faʻamautinoa e le inisinia faʻapolofesa
3.CE, FCC, tusi faamaonia ROHS ua faamaonia ma ua umia e le tagata lava ia pateni
4. O le tusi fa'amaonia e tasi le tausaga
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.