Vitio
Fa'amatalaga:
Fuaina o le vevela i se mamao mamao: faatasi ai ma se masini e iloa ai le vevela maualuga i totonu, e mafai e le masini fa'amama vevela K9 Pro F ona mata'ituina le vevela e o'o atu i le 3m, e matua talafeagai lava mo le fa'aogaina i nofoaga faitele, e pei o le a'oga, faletalimalo, falema'i, faleoloa tetele, ma isi.
Faiga e fa'apipi'i i le puipui: o le masini fa'amama otometi e fa'apipi'i i le puipui e aoga lelei i le tausia o le mama ma le leai o se otaota i luga o le fata.
E fa'agaoioia ma toe fa'atumuina le maa: o lenei masini fa'aputu fasimoli e fa'agaoioia e ala i maa AA po'o le 18650, ma e mafai fo'i ona fa'agaoioia e se mea fa'apipi'i (E le'o fa'apipi'iina i ai se mea fa'apipi'i e fa'atumu ai ma maa).
Faigofie ma mamā: na'o lou tu'u o lou lima i lalo o le masini e iloa ai le vevela o le masini e fa'aola ai le masini e tu'u ai le fasimoli, e mafai ona e 'alofia ai le fa'ama'i pipisi e aunoa ma le pa'i atu i le masini e tu'u ai le fasimoli. E talafeagai mo nofoaga faitele e pei o ofisa, faletalimalo, falema'i, fa'alapotopotoga fa'afoma'i, a'oga, ma isi. E fuaina ai le vevela o lima ma le muaulu i le taimi e tasi.


| Numera o le Aitema: | K9 Pro F |
| Tele o le oloa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 1200ml |
| Fuaina o le Mamao: | 3m |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifiina: | 1pc/pusa lanu; 9pcs/katuni |
| Pusa Lanu e aofia ai: | Mea Fa'asalalau x1 Uaea USB x1 Tusitaulima x1 Fa'amau lagolago x1 Sikulima fa'apipi'i puipui x2 Fata fa'asusu x1 Fa'aili x1 Fata ufi tua x1 Aofa'i o le atigipusa: 9 fasi/atigipusaTele o le pusa autū: 49x495x35 CMMamafa: 11.6 kg/Katoni Fa'amatalaga: e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi |
| Tele o le Pusa Lanu: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Tele o le Pusa Katuni: | 49x495x35cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 9.45/11.60kgs |
| Numera o le Aitema: | K9 Pro F |
| Tele o le oloa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltage: | 5V 2A |
| Malosiaga: | 1200ml |
| Fuaina o le Mamao: | 3m |
| Leo o le Leo: | 1-4 tulaga e mafai ona fetu'una'i |
| Fua fa'atatau: | 0.1-2ml fetu'una'i |
| Fa'apipi'iina: | Fa'apipi'i i le Puipui, Komepiuta, Tu'u Tripod |
| Ituaiga o le pamu: | Filifiliga (Pamu Fa'asusu/Fa'apa'ū/Fa'afu'afu) |
| Fuaina o le Vaeluaga: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Vevela o le Fa'ailo: | Fetuuna'i |
| Tusi Faamaonia: | CE, ROHS, FCC |
| Faasalalauga i gagana e 18: | |
| Saina, Igilisi, Sipaniolo, Iapani, Potukale, Korea, Siamani, Falani, Lusia, Italia, Arapi, Tukish, Taialani, Cambodia, Initonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Afifiina: | 1pc/pusa lanu; 9pcs/katuni |
| Pusa Lanu e aofia ai: | Mea Fa'asalalau x1 Uaea USB x1 Tusitaulima x1 Fa'amau lagolago x1 Sikulima fa'apipi'i puipui x2 Fata fa'asusu x1 Fa'aili x1 Fata ufi tua x1 Aofa'i o le atigipusa: 9 fasi/atigipusaTele o le pusa autū: 49x495x35 CMMamafa: 11.6 kg/Katoni Fa'amatalaga: e le o aofia ai maa ma le USB adapter i totonu o le afifi |
| Tele o le Pusa Lanu: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Tele o le Pusa Katuni: | 49x495x35cm |
| Matū Sisifo/Matū Sisifo: | 9.45/11.60kgs |
Talu mai lona faavaeina, ua atiae e la matou falegaosimea ni oloa sili ona lelei i le lalolagi atoa ma le tausisia o le mataupu faavae
o le tulaga lelei muamua. Ua maua e a matou oloa le igoa taʻuleleia i le alamanuia ma le faʻatuatuaina taua i totonu o tagata faʻatau fou ma tuai.